Zeg7Nap 1037 - Zalaegerszegi 7 Nap

Kiugrott az ablakon, meghalt a beteg Zalaegerszegen

Öngyilkosságot követett el egy fiatal férfi csütörtökön délután a megyei kórházban. Információink szerint a kórház covid-pulmonológiai osztályra felvett, harmincas éveiben járó, zalaegerszegi illetőségű férfi az épület harmadik emeletéről kivetette magát és meghalt.

Újabb fákat ültettek Zalaegerszegen (videó)

Az E.ON Hungária is csatlakozott a város ökoprogramjához. A faültetési akció során 40 kőriscsemetét telepített a belső elkerülő út mentén. A cégcsoport számos beruházása a környezetvédelem jegyében zajlik, hangzott el a csütörtöki sajtótájékoztatón.